-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телекомунікаційні послуги (Інтернет)
Тендер Prozorro UA-2025-01-13-003357-a
Завершена
151 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
78b16997424e4c9382ef7a0271ae2fbf
Внутрішній номер закупівлі:
23994590
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-13-003357-a
Замовник:
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00022533
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кісова Наталія 380442868567 kisova.n@koda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Договiр укладається відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис гривень/послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень/робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень (вибрати необхідне), може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу, у разі відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Очікувана вартість:
151 200.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телекомунікаційні послуги (Інтернет)
Кількість
1 послуга
Період постачання
13.01.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне акціонерне товариство "ДАТАГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31720260
-
Контактна особа:
Ірина БЛИЗНЮК 380445380008 agro@datagroup.ua
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, вулиця Сім'ї Бродських, 31-33.
Ціна пропозиції
151 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2025 11:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6856025e325e458d860046e0402a870c
Ідентифікатор договору:
UA-2025-01-13-003357-a-b1
Постачальник:
Приватне акціонерне товариство "ДАТАГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31720260
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, вулиця Сім'ї Бродських, 31-33.
Номер договору:
01
Сума договору:
151 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
126 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.01.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
13.01.2025 10:00
Статус:
Виконаний