-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підгузки (Код за ДК 021:2015 - 33750000-2 — Засоби для догляду за малюками)
Тендер Prozorro UA-2025-01-12-000665-a
Завершена
281 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 816.50 UAH
мін. крок: 1% або 2 816.50 UAH
Номер:
d5b00c60d550421c84fcd096db5af2a7
Внутрішній номер закупівлі:
23991191
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-12-000665-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41818946
-
Адреса:
42322, Україна, Сумська область, Сумський район, село Миколаївка, вул. Пролетарська, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Анатоліївна Кіхтенко +380669821700 azpsm.nikolaevka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
281 650.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.01.2025 22:43 - 17.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2025 22:43 - 20.01.2025 08:00
Період кваліфікації:
20.01.2025 08:00 - 23.01.2025 15:47
Період завантаження договору:
29.01.2025 00:00 - 08.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴281 650.00 Підгузки (Код за ДК 021:2015 - 33750000-2 — Засоби для догляду за малюками)