• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Перетворювачі електричної енергії

Перетворювачі електричної енергії

Завершена

166 245.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 831.23 UAH
Номер: 06722952f78349eebeeef5230d01bf88
Внутрішній номер закупівлі: 23987969
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-10-009537-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Круть Євген Олегович 380567930542 E.Krut@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 166 245.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.01.2025 16:01 - 17.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.01.2025 16:01 - 20.01.2025 09:00
Період кваліфікації: 20.01.2025 09:00 - 23.01.2025 12:44
Період завантаження договору: 29.01.2025 00:00 - 08.02.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴166 245.00 Лот 1 - Перетворювачі електричної енергії