• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з проведення лабораторних досліджень

Торги не відбулися

220 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
Номер: 8a4efeda3b6a44408a664ea207cdaa01
Внутрішній номер закупівлі: 23979890
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-10-001448-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАД. О.І. ЮЩЕНКА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Щучкіна Ірина 380432507925 vokpl.zakupivli9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 220 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.01.2025 10:11 - 17.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.01.2025 10:11 - 20.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴220 000.00 Послуги з проведення лабораторних досліджень