-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314
Тендер Prozorro UA-2025-01-09-005375-a
Завершена
29 641.29
UAH без ПДВ
Номер:
32176597d5394d95bfec8d1973120e11
Внутрішній номер закупівлі:
23972918
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-09-005375-a
Замовник:
адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410607
-
Адреса:
54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Степаніцина Інна Леонідівна +380512600277 inna_02112008@ukr.net https://corabeldistr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
29 641.29 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314
Кількість
1 послуга
Період постачання
08.01.2025 - 31.01.2025
Місце постачання
54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НОВА КОПІЙКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44743858
-
Контактна особа:
Джигалюк Олександр Анатолійович 0663899286
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Менделєєва, буд. 12 офіс 94/1
Ціна пропозиції
29 641.29 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.01.2025 13:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bd967d3a8f684a55a1a63ea9deb6ec64
Ідентифікатор договору:
UA-2025-01-09-005375-a-a1
Постачальник:
ТОВ "НОВА КОПІЙКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44743858
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Менделєєва, буд. 12 офіс 94/1
Номер договору:
2
Сума договору:
29 641.29 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.01.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
08.01.2025 00:00
Статус:
Підписаний