• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Енергоефективні заходи в ОНЗ «Дмитрівська ЗШ I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка» Знам’янської районної ради Кіровоградської області в с. Дмитрівка, вул. Поштова, 10 Знам’янського району Кіровоградської області. Капітальний ремонт покрівлі та утеплення даху)

Торги не відбулися

3 319 246.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 596.23 UAH
Номер: 1a9c270363bc428299d4f8354bd0db04
Внутрішній номер закупівлі: 2397224
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-01-001746-b   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Знам'янської Районної державної адміністрації Кіровоградської області
Контактна особа: Юлія Беркут +380951115466 viddilosvituznam@gmail.com http://oms.zn.kr-admin.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 319 246.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 16 596.23 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 16 596.23 UAH
Період уточнення: 01.08.2018 16:11 - 06.08.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 01.08.2018 16:11 - 16.08.2018 17:00
Аукціон: 17.08.2018 15:03 - 17.08.2018 15:42
Період кваліфікації: 17.08.2018 15:42 - 11.09.2018 16:44

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Енергоефективні заходи в ОНЗ «Дмитрівська ЗШ I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка» Знам’янської районної ради Кіровоградської області в с. Дмитрівка, вул. Поштова, 10 Знам’янського району Кіровоградської області. Капітальний ремонт покрівлі та утеплення даху)
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 27422, Україна, Кіровоградська область, с. Дмитрівка, вул. Поштова, 10 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ЕТАЛОН І Я"

Оскарження: 17.08.2018 15:42 - 07.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 2 546 550.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 299 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.08.2018 13:46
Документи 7
Скарги 0
ТОВ НОТА БЕНЕ

Оскарження: 27.08.2018 13:46 - 08.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 2 709 260.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.08.2018 14:33
Документи 80
Скарги 0
ТОВ "БК"Глобал Інвест"

Оскарження: 28.08.2018 14:33 - 11.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 2 999 125.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 999 125.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
31.08.2018 09:08
Документи 30
Скарги 0
ТОВ "МЕГАБУД-БК"

Оскарження: 31.08.2018 09:08 - 22.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 3 150 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 150 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.09.2018 16:38
Документи 12
Скарги 0
ТОВ "АРАКА"

Оскарження: 11.09.2018 16:38 - 22.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 3 288 344.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 288 344.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.09.2018 16:44
Документи 39
Скарги 0