• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації харчування за ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень

Завершена

539 000.00 UAH без ПДВ
Номер: a37b0f14f23743159167df9baf9b285f
Внутрішній номер закупівлі: 23971149
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-09-003575-a   
Замовник: Мишинська гімназія Нижньовербізької сільської ради
Контактна особа: Дарія Негрич +380961814008 mtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-12-24-000069-a
Очікувана вартість: 539 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування за ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.05.2025
Місце постачання 78280, Україна, Івано-Франківська область, с. Мишин, Січових Стрільців На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Біланюк Валентина Ярославівна
Ціна пропозиції 539 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.01.2025 11:57
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3d109ce4f06f4881bbb67ad97472fafe
Ідентифікатор договору: UA-2025-01-09-003575-a-c1
Постачальник: Біланюк Валентина Ярославівна
Номер договору: 1
Сума договору: 539 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.01.2025 00:00 - 10.06.2025 00:00
Дата підписання: 06.01.2025 16:00
Статус:
Підписаний
pdf
ДОГ КУХНЯ1.pdf