-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із забезпечення харчування здобувачів освіти початкових 1-4 класів у закладах загальної середньої освіти та гімназіях Ходорівської міської ради Львівської області
Тендер Prozorro UA-2025-01-08-008857-a
Торги не відбулися
2 843 550.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 217.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 217.75 UAH
Номер:
894218f447b24a96b19d4dfa77c3dc6b
Внутрішній номер закупівлі:
23966918
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-08-008857-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41054377
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Львівська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Терлак Олена Романівна +380978508244 osvitakhodoriv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 843 550.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.01.2025 18:17 - 13.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.01.2025 18:17 - 16.01.2025 01:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 843 550.00 Послуги із забезпечення харчування здобувачів освіти початкових 1-4 класів у закладах загальної середньої освіти та гімназіях Ходорівської міської ради Львівської області