-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з усунення аварій, поточний ремонт по заміні вікон КДЦ КНП «КЛШМД» ДМР у будівлі літ. «О-4» за адресою: вул. Філософська, 62, м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2025-01-08-006200-a
Завершена
2 080 117.58
UAH з ПДВ
Номер:
8c44dd9bfc4c444ab1790f85d7edf206
Внутрішній номер закупівлі:
23964319
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-08-006200-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984636
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Володимирівна Чурак +380567706506 lpu_02011123@ukr.net https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-nekomercijne-pidpriemstvo-klinichna-likarnya-shvidkoi-medichnoi-dopomogi-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 080 117.58 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з усунення аварій, поточний ремонт по заміні вікон КДЦ КНП «КЛШМД» ДМР у будівлі літ. «О-4» за адресою: вул. Філософська, 62, м. Дніпро
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 16.01.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАРБУДКОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40630948
-
Контактна особа:
+380983129823
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Володимира Мономаха будинок 12
Ціна пропозиції
2 080 117.58 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.01.2025 15:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4fc04fb39d3840d4a443ce5d1183a29a
Ідентифікатор договору:
UA-2025-01-08-006200-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАРБУДКОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40630948
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Володимира Мономаха будинок 12
Номер договору:
БП-2
Сума договору:
2 080 117.58 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 733 431.32 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.01.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
06.01.2025 13:55
Статус:
Підписаний