-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плити залізобетонні
Тендер Prozorro UA-2025-01-08-005544-a
Завершена
2 300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 500.00 UAH
Номер:
d90e103f270e4326ba3e1e0c8d783fc1
Внутрішній номер закупівлі:
23963630
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-08-005544-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мамон Катерина Володимирівна +380536758731 mamon.katya@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.01.2025 14:49 - 13.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.01.2025 14:49 - 16.01.2025 15:00
Період кваліфікації:
16.01.2025 15:00 - 17.01.2025 11:19
Період завантаження договору:
23.01.2025 00:00 - 02.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 300 000.00 Плити залізобетонні