-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги доступу до мережі Інтернет ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (72411000-4 Постачальники Інтернет-послуг)
Тендер Prozorro UA-2025-01-08-001364-a
Завершена
153 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
62c9fbfe6d064a7ba29ee1e47e2d2a24
Внутрішній номер закупівлі:
23959469
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-08-001364-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40317441
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Поліська Січ, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Подмоклий Микола Анатолійович +380332772412 property@voldpss.gov.ua http://voldpss.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-12-16-002839-a
Очікувана вартість:
153 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги доступу до мережі Інтернет ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (72411000-4 Постачальники Інтернет-послуг)
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Послуги доступу до мережі Інтернет ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (72411000-4 Постачальники Інтернет-послуг)
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Послуги доступу до мережі Інтернет ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (72411000-4 Постачальники Інтернет-послуг)
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Послуги доступу до мережі Інтернет ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (72411000-4 Постачальники Інтернет-послуг)
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Послуги доступу до мережі Інтернет ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (72411000-4 Постачальники Інтернет-послуг)
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Послуги доступу до мережі Інтернет ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (72411000-4 Постачальники Інтернет-послуг)
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Послуги доступу до мережі Інтернет ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (72411000-4 Постачальники Інтернет-послуг)
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Послуги доступу до мережі Інтернет ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (72411000-4 Постачальники Інтернет-послуг)
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Послуги доступу до мережі Інтернет ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (72411000-4 Постачальники Інтернет-послуг)
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Бізнес і Технології»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31442320
-
Контактна особа:
Тарас Кушнір 0676738090
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, м Львів, пр Червоної Калини 45
Ціна пропозиції
153 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.01.2025 10:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b9e4dbc5b2b244d5b3ccba7bbdc9d8d8
Ідентифікатор договору:
UA-2025-01-08-001364-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Бізнес і Технології»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31442320
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, м Львів, пр Червоної Калини 45
Номер договору:
1
Сума договору:
153 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
127 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
07.01.2025 00:00
Статус:
Виконаний