-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ПРИНТЕРИ ТА ПЛОТЕРИ
Тендер Prozorro UA-2018-08-21-002736-c
згідно тендерної документації
Завершена
99 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 995.00 UAH
мін. крок: 1% або 995.00 UAH
Номер:
49f47fb2c70843a8980ffb74a3fcb708
Внутрішній номер закупівлі:
2395927
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-21-002736-c
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070832
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Підгірна,46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Країло Микола Вікторович 380312233138 dep-trade@uzhnu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30232100-5 Принтери та плотериАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
99 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
995.00 UAH
Період уточнення:
21.08.2018 16:56 - 27.08.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2018 16:56 - 06.09.2018 00:00
Аукціон:
06.09.2018 13:27 - 06.09.2018 13:48
Період кваліфікації:
06.09.2018 13:48 - 10.09.2018 09:56
Період завантаження договору:
06.09.2018 13:48 - 26.09.2018 13:48
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ПРИНТЕРИ ТА ПЛОТЕРИ
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 15.10.2018
Місце постачання
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Капітульна,18 (Центральний склад)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Мегапринт Сервіс"
Оскарження: 06.09.2018 13:48 - 21.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31867934
-
Контактна особа:
Олег Анатолійович +380443377888 oleg@megaprint.com.ua
-
Адреса:
04071, Україна, Київ, Київ, вулиця Нижній Вал, будинок 41
Оскарження: 06.09.2018 13:48 - 21.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
96 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
86 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.09.2018 09:56
Документи
19
Скарги
0
Приватне підприємство "Кадр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23271204
-
Контактна особа:
Приватне підприємство "Кадр" +380322611545 ppkadr@gmail.com https://kadr.lviv.ua
-
Адреса:
Україна, Львівська обл., Львів, вул.С.Бандери,67\6, м.Львів, 79013
Початкова пропозиція
96 816.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
86 244.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
41
Скарги
0
Контракти
Номер:
45450c87d0764725a8d6dbbab5a96a95
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-21-002736-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Мегапринт Сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31867934
-
Контактна особа:
Олег Анатолійович +380443377888 oleg@megaprint.com.ua
-
Адреса:
04071, Україна, Київ, Київ, вулиця Нижній Вал, будинок 41
Номер договору:
19/09
Сума договору:
86 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
21.09.2018 10:00
Статус:
Підписаний