-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги охорони
Тендер Prozorro UA-2025-01-07-005157-a
Завершена
1 060 176.00
UAH з ПДВ
Номер:
70786e0a024248cc8b500491a2156b72
Внутрішній номер закупівлі:
23954835
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-07-005157-a
Замовник:
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40216423
-
Адреса:
32400, Україна, Хмельницька область, Дунаївці, вул.Мистецька, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Брилінська Наталія Іванівна +380985774334 brilinskanat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
пп.6п.13 Особливостей UA-2024-12-17-009849-a
Очікувана вартість:
1 060 176.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги охорони
Кількість
1 послуга
Період постачання
06.01.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
32400, Україна, Хмельницька область, Камянець-Пожільський р-н, м.Дунаївці, перелік об’єктів згідно Додатку 1 до Договору
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГЕПАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32013230
-
Контактна особа:
Севастьянов мИКОЛА мИХАЙЛОВИЧ 0385820750
-
Адреса:
32400, Україна, Хмельницька область, м.Дунаївці, вул.Шовковична (Радянська), 11
Ціна пропозиції
1 060 176.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.01.2025 14:55
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
eb7179e0419143e9952aba36587ea045
Ідентифікатор договору:
UA-2025-01-07-005157-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ГЕПАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32013230
-
Адреса:
32400, Україна, Хмельницька область, м.Дунаївці, вул.Шовковична (Радянська), 11
Номер договору:
7
Сума договору:
1 060 176.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
883 480.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги охорони: 1 060 176.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.01.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
06.01.2025 00:00
Статус:
Підписаний