-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 4
Електрична енергія (код згідно ДК 021:2015 09310000-5 - Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2025-01-06-006902-a
Завершена
2 890 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 28 900.00 UAH
Номер:
858d9b77dd594afab108c009e5a572a7
Внутрішній номер закупівлі:
23948727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-06-006902-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ-ВИШГОРОД" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40460848
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, КУРГУЗОВА, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дубровська Вікторія Леонідівна 380633144385 vd.kp.bv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 890 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.01.2025 17:55 - 11.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.01.2025 17:55 - 14.01.2025 00:00
Аукціон:
14.01.2025 13:43 - 14.01.2025 14:36
Період кваліфікації:
14.01.2025 14:36 - 20.01.2025 10:26
Період завантаження договору:
26.01.2025 00:00 - 05.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 890 000.00 Електрична енергія