-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (надання правничої допомоги)
Тендер Prozorro UA-2025-01-06-006509-a
Завершена
36 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
bdb9f2ba920a4565a841701659421cd2
Внутрішній номер закупівлі:
23948358
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-06-006509-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Єсипенко Світлана Миколаївна 380442801128 SESYPENKO@VODOKANAL.KIEV.UA http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до підпункту 9 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності.
Очікувана вартість:
36 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (надання правничої допомоги)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Адвокат – Плясун Олександр Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2867022590
-
Контактна особа:
Плясун Олександр Іванович 0674481557
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Горлівська, 124/4, кім. 404
Ціна пропозиції
36 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.01.2025 16:47
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
860be9075c314f5c94865b7b7fb9fed6
Ідентифікатор договору:
UA-2025-01-06-006509-a-a1
Постачальник:
Адвокат – Плясун Олександр Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2867022590
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Горлівська, 124/4, кім. 404
Номер договору:
№ 5/12/16-25
Сума договору:
36 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.01.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
06.01.2025 00:00
Статус:
Підписаний