-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані мереж вуличного освітлення в населених пунктах Машівської територіальної громади (код ДК 021:2015 – 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги)
Тендер Prozorro UA-2025-01-06-003885-a
Завершена
1 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
Номер:
22d4f5bc50a549abac77831da6437d76
Внутрішній номер закупівлі:
23945742
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-06-003885-a
Замовник:
Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42586409
-
Адреса:
39400, Україна, Полтавська область, селище Машівка, вул.Незалежності,93
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Титаренко Наталія Євгеніївна +380536491065 mashkommaino@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.01.2025 14:01 - 11.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.01.2025 14:01 - 14.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
14.01.2025 00:00 - 14.01.2025 13:30
Період завантаження договору:
20.01.2025 00:00 - 30.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 200 000.00 послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані мереж вуличного освітлення в населених пунктах Машівської територіальної громади (код ДК 021:2015 – 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги)