-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин та дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2018-08-10-000129-b
Торги відмінено
4 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 40 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 40 000.00 UAH
Номер:
606cda62e62548a096bf4a80c0a46751
Внутрішній номер закупівлі:
2393621
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-10-000129-b
Замовник:
ПрАТ Київобленерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
23243188
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Вишневе, Вул. Київська 2б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Цікаленко Олена Олексіївна +380444590732 olena.tsikalenko@koe.vsei.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
10.08.2018 09:21 - 21.08.2018 09:26
Період прийому пропозицій:
10.08.2018 09:21 - 31.08.2018 09:26
Аукціон:
03.09.2018 14:01 - 03.09.2018 14:34
Період кваліфікації:
з 03.09.2018 14:34
Нецінові критерії:
Експлуатаційні витрати (відстань від АЗС до Центрального офісу СМіТ (м. Київ, вул. Стеценка, 1-А)) 20%
Експлуатаційні витрати (відстань від АЗС до Центрального офісу СМіТ (м. Київ, вул. Стеценка, 1-А))
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин та дизельне паливо
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
5ffe543129834cb688cbe067063d6bda
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Абз.3 ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі»
Дата опублікування:
21.09.2018 11:18
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГЛОБАЛ СЕЙЛ"
Оскарження: 03.09.2018 14:34 - 22.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41915030
-
Контактна особа:
АУРЕЛІЯ МАЛІКОВА +380444943111 global.sale.global@gmail.com
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 54, офіс 3
Оскарження: 03.09.2018 14:34 - 22.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
3 735 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 735 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.09.2018 16:13
Документи
30
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЕПАРД ОЙЛ"
Оскарження: 11.09.2018 16:13 - 22.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38615936
-
Контактна особа:
Тосенко Наталія Миколаївна +38 (044) 503-9368 egorovsa@gepard.co.ua https://gepardoil.com.ua/
-
Адреса:
04205, Україна, Київська область, Київ, пр.-т Оболонський, 35, оф. 41
Оскарження: 11.09.2018 16:13 - 22.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
3 787 454.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 787 454.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.09.2018 16:43
Документи
36
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХОЙЛ ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41850141
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХОЙЛ ЛТД" +380676729229 konovalchuk@tehoil.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01030, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВІВ ВАЛ, будинок 5-В
Початкова пропозиція
3 893 646.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 893 646.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
10
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380442376933 GORBENKO@OILKIEV.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49600, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА, будинок 30, кімната 403
Початкова пропозиція
3 917 636.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 917 636.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
2
Скарги
0