• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (Теплова енергія для потреб бюджетних установ на січень-грудень 2025 рік)

Завершена

725 391.00 UAH з ПДВ
Номер: 18a7767dbed74083b09cd35af73b3d1e
Внутрішній номер закупівлі: 23935038
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-03-003164-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) В ПОКРОВСЬКОМУ РАЙОНІ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Мельниченко Анастасія Валеріївна 0961985617 tercentr1210@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Для здійснення закупівлі відповідно до абзацу 3 підпункту 5 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 №1178 - придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків, як відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Акціонерне товариство «Криворізька теплоцентраль» є суб’єктом природних монополій. У зведеному переліку суб’єктів природних монополій станом па 30.11.2024, який розмішений на сайті Антимонопольного комітету України: https://amcu.gov.ua/napryami/konkurenciya/arhiv-zvedenogo-pereliku-prirodnih-monopolij/zvedenyi-perelik-pryrodnykh-monopolii-2024, де Акціонерне товариство «Криворізька теплоцентраль» зареєстровано за №104 в розділі «Дніпропетровська область». Враховуючи технічні можливості та територіальне розмежування експлуатаційної відповідальності сторін теплопостачальників м. Кривого Poгy, Акціонерне товариство «Криворізька теплоцентраль» є єдиним постачальником теплової енергії на будівлі, яка розташовані за адресою: 50081, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Електрозаводська, 22А.
Очікувана вартість: 725 391.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Теплова енергія для потреб бюджетних установ (точна кількість постачання - 154,33851 Гкал - сайт не дає можливості вказати точну кількість)
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 155 гігакалорія
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АТ "Криворізька теплоцентраль"
Ціна пропозиції 725 391.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.01.2025 12:34
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: 685e9a6df12346d1bad56c4d83a8ce4d
Ідентифікатор договору: UA-2025-01-03-003164-a-b1
Постачальник: АТ "Криворізька теплоцентраль"
Номер договору: №23
Сума договору: 615 673.03 UAH з ПДВ
Сума договору: 513 060.86 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Теплова енергія для потреб бюджетних установ (точна кількість постачання - 121,70Гкал - сайт не дає можливості вказати точну кількість): 5 058.94000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.01.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 03.01.2025 12:34
Статус:
Підписаний
pdf
Обгрунтування.pdf
pdf
Договір №23 від 03.01.2025.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
протокол №20.pdf
pdf
додаткова угода №1.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
Дод. угода №2 від 09.07.2025.PDF
p7s
sign.p7s
pdf
Доп угода №3 від 19.08.2025.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
угода №4 від 14.10.2025.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №5 від 26 грудня 2026.pdf
p7s
sign.p7s