-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Печиво, вафлі, сухарі панірувальні
Тендер Prozorro UA-2025-01-02-005800-a
Завершена
169 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 845.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 845.00 UAH
Номер:
5baa5f2f35bf47e8be64c15c9e9ab8d2
Внутрішній номер закупівлі:
23929851
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-02-005800-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Самбірськоі міськоі ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33465030
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, вул.Коперніка,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гливчак Оксана Ярославівна +380976909742 21021972oksana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
169 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.01.2025 15:53 - 08.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.01.2025 15:53 - 11.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
11.01.2025 00:00 - 21.01.2025 11:57
Період завантаження договору:
27.01.2025 00:00 - 06.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴169 000.00 Печиво, вафлі, сухарі панірувальні