• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Філе куряче

Торги не відбулися

1 029 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 145.00 UAH
Номер: a7497f027dbb47c7955a4d14ba78790a
Внутрішній номер закупівлі: 23924742
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-02-000663-a   
Замовник: Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
Контактна особа: Безвезюк Сергій Геннадійович +380986605783 bezvezuksergej@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 029 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.01.2025 09:43 - 07.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 02.01.2025 09:43 - 10.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 029 000.00 Філе куряче