-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації та проведення «Kyiv Smart City Forum 2018»
Тендер Prozorro UA-2018-08-14-000961-c
З метою реалізації заходу «Kyiv Smart City Forum 2018», необхідно закупити: код за ДК 021:2015: 79950000-8 «Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів» (Послуг з організації та проведення «Kyiv Smart City Forum 2018»).
Торги не відбулися
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Номер:
e5d4debca93c4a0f9eb2ea06af78f006
Внутрішній номер закупівлі:
2392207
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-14-000961-c
Замовник:
Департамент інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40918711
-
Адреса:
01044, Україна, Київська область, Київ, Хрещатик, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Комарницький Олег Олександрович 380442027475 oleh.komarnytskyi@kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 000.00 UAH
Період уточнення:
14.08.2018 15:11 - 26.08.2018 16:30
Період прийому пропозицій:
14.08.2018 15:11 - 05.09.2018 16:30
Аукціон:
06.09.2018 13:16 - 06.09.2018 13:37
Період кваліфікації:
06.09.2018 13:37 - 10.09.2018 17:18
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації та проведення «Kyiv Smart City Forum 2018»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Євромедіа Україна"
Оскарження: 06.09.2018 13:37 - 21.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39701533
-
Контактна особа:
Мельничук Олександр Сергійович +380443325617 tender@euromediacompany.com
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Щорса, 44А, оф. 730
Оскарження: 06.09.2018 13:37 - 21.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 795 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 795 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.09.2018 17:15
Документи
20
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТД "ТРАНСАГРО"
Оскарження: 10.09.2018 17:15 - 21.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40338721
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТД "ТРАНСАГРО" +380673294946 poshtaruk.v@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03150, м.Київ, ВУЛИЦЯ АНРІ БАРБЮСА, будинок 5-В, офіс 152
Оскарження: 10.09.2018 17:15 - 21.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 920 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 835 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.09.2018 17:18
Документи
70
Скарги
0