• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

лісозаготівля

лісозаготівля

Завершена

1 006 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 60.00 UAH
Номер: afd214223ef64751ac3a3f0542a7e347
Внутрішній номер закупівлі: 239209
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-09-27-000084-a   
Замовник: Державне підприємство "Гринявське лісове господарство"
Контактна особа: Петросаняк П. +380343234722 grynyavalisgosp_prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 77211000-2 Послуги, пов’язані з лісозаготівлеюАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 006 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.09.2016 10:47 - 02.10.2016 11:00
Період прийому пропозицій: 27.09.2016 10:47 - 12.10.2016 11:00
Аукціон: 13.10.2016 11:25 - 13.10.2016 16:07
Період кваліфікації: 13.10.2016 16:07 - 17.10.2016 17:37
Період завантаження договору: 13.10.2016 16:07 - 02.11.2016 16:07

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴13 800.00 Лот 1.
  • Лот №2 ₴73 000.00 Лот 2.
  • Лот №3 ₴33 000.00 Лот 3.
  • Лот №4 ₴71 000.00 Лот 4.
  • Лот №5 ₴296 000.00 Лот 5.
  • Лот №6 ₴12 000.00 Лот 6.
  • Лот №7 ₴26 000.00 Лот 7.
  • Лот №8 ₴122 000.00 Лот 8.
  • Лот №9 ₴92 000.00 Лот 9.
  • Лот №10 ₴68 000.00 Лот 10.
  • Лот №11 ₴88 000.00 Лот 11.
  • Лот №12 ₴51 000.00 Лот 12.
  • Лот №13 ₴61 000.00 Лот 13.