• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

09120000-6 - Газове паливо (Природній газ)

Завершена

397 293.36 UAH з ПДВ
Номер: 070a9d378acf48e294709929691843f9
Внутрішній номер закупівлі: 23916808
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-31-002446-a   
Замовник: Хоростківська міська рада
Контактна особа: Зоряна Голуб +380978501649 horrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-12-11-013091-a
Очікувана вартість: 397 293.36 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 24000 метр кубічний
Період постачання 01.01.2025 - 30.04.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 397 293.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.12.2024 11:10
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: fec8b7a69eb943dd82ed77d00272fd74
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-31-002446-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 18-8160/24-БО-Т
Сума договору: 397 293.35 UAH з ПДВ
Сума договору: 331 077.79 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2025 00:00 - 30.04.2025 00:00
Дата підписання: 30.12.2024 11:05
Статус:
Виконаний
pdf
Додаткова угода.pdf
pdf
квитанція.pdf
pdf
Договір.pdf
pdf
06022025143130.pdf
pdf
Газ 2025 ДУ №3 від 05.02.2025.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s