-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2024-12-30-007918-a
Завершена
273 933.77
UAH з ПДВ
Номер:
7a62d19ed070414481a8a60b0e4078c9
Внутрішній номер закупівлі:
23910662
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-30-007918-a
Замовник:
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03002136
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, площа Мистецька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Шеремет +380975039433 5039433@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-12-09-016930-a
Очікувана вартість:
273 933.77 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Кількість
16548 метр кубічний
Період постачання
до 30.04.2025
Місце постачання
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Європейська, буд. 21
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Ціна пропозиції
273 933.77 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.12.2024 15:26
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6f4d41ee4df74cb69b3a0c3b6464e97c
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-30-007918-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Номер договору:
05-8018-24-БО-Т
Сума договору:
273 933.77 UAH з ПДВ
Сума договору:
228 278.14 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2025 00:00 - 30.04.2025 00:00
Дата підписання:
27.12.2024 15:18
Статус:
Виконаний