-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль
Тендер Prozorro UA-2024-12-30-007573-a
Завершена
2 118.50
UAH без ПДВ
Номер:
04970ca7e87a481fadae2422be1b5fe1
Внутрішній номер закупівлі:
23910343
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-30-007573-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "СОКИРЯНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 67)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08565026
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, м. Сокиряни, пров. Покровського, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Дехтяр +380673464487 vk67@ukr.net http://www.kvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15870000-7 Заправки та приправиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 118.50 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сіль
Кількість
130 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, провулок Покровський, 8
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Тимінська Ольга Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3462905900
-
Адреса:
58010, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н місто Чернівці вул. Петрищука Олександра будинок 2а квартира 77
Ціна пропозиції
2 118.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.12.2024 15:12
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
610dd910499842439e1921158d32f210
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-30-007573-a-b1
Постачальник:
Тимінська Ольга Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3462905900
-
Адреса:
58010, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н місто Чернівці вул. Петрищука Олександра будинок 2а квартира 77
Номер договору:
Г-264
Сума договору:
2 118.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
26.12.2024 15:10
Статус:
Підписаний