-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ природний
Тендер Prozorro UA-2024-12-27-006855-a
Завершена
248 308.35
UAH з ПДВ
Номер:
7147485dda7d455e91b7d31a91b5a984
Внутрішній номер закупівлі:
23893004
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-27-006855-a
Замовник:
Вознесенський ліцей №10 Вознесенської міської ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25877359
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенськ, провулок Костенка 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ІВАНОВА ОКСАНА СЕРГІЇВНА +380957858988 skool25877359@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-11-15-010792-a
Очікувана вартість:
248 308.35 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Кількість
15000 метр кубічний
Період постачання
01.01.2025 - 30.04.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ГК Нафтогаз Трейдинг
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
Литвишко Ганна 0442222446
-
Адреса:
04116, Україна, Київська область, м.Київ, вул Шолуденка,1
Ціна пропозиції
248 308.35 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.12.2024 13:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5c6d492f016442138aed8423b7987882
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-27-006855-a-c1
Постачальник:
ТОВ ГК Нафтогаз Трейдинг
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, Київська область, м.Київ, вул Шолуденка,1
Номер договору:
13-8232/24-БО-Т
Сума договору:
248 308.35 UAH з ПДВ
Сума договору:
206 923.63 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2025 00:00 - 30.04.2025 23:59
Дата підписання:
28.11.2024 00:00
Статус:
Підписаний