-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
- 1
Автомобіль вантажний (автофургон) RENAULT MASTER L4H3
Тендер Prozorro UA-2024-12-27-001248-a
Завершена
1 889 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
eaa40a56a476492aa7f61ad60d935920
Внутрішній номер закупівлі:
23887422
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-27-001248-a
Замовник:
Військова частина А4126
×
-
Код ЄДРПОУ:
26631264
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-12-16-021815-a
Очікувана вартість:
1 889 800.00 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобіль вантажний (автофургон) RENAULT MASTER L4H3
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОТОРКАР ЧЕРКАСИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44592021
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, пр.Перемоги будинок 7/2
Ціна пропозиції
1 889 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.12.2024 09:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
455bf969e0ad49588fdff065d3d785fa
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-27-001248-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОТОРКАР ЧЕРКАСИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44592021
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, пр.Перемоги будинок 7/2
Номер договору:
25
Сума договору:
1 889 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 574 833.33 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Автомобіль вантажний (автофургон) RENAULT MASTER L4H3: 1 889 800.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
26.12.2024 09:42
Статус:
Виконаний