• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з вивезенням рідких побутових відходів

Завершена

43 502.96 UAH з ПДВ
Номер: 338abaae86694d5a882939b1f171d8dd
Внутрішній номер закупівлі: 23886539
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-27-000402-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Колєснік Наталія Вікторівна +380971784749 gospgrvvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до пп.5 п.13 Особливостей придбання товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис.грн, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу у разі коли, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб ’єктом господарювання за відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена. Документальним підтвердженням відсутності конкуренції з технічних причин є наявність рішення Виконавчого комітету Валківської міської ради «Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів в межах старостинських округів та міста Валки на території Валківської міської територіальної громади» від 05.06.2023 року № 80 (додається). Враховуючи те, що К О М У Н А Л ЬН Е П ІД П РИ Є М С Т В О «БЛА ГО УСТРІЙ » ВА ЛКІВСЬКО Ї М ІС ЬК О Ї РАДИ Х А РКІВСЬКО Ї ОБЛ АСТІ код С Д РП ОУ 37447188 є суб'єктом господарювання, який провадить діяльність у сфері послуг з вивезення побутових відходів в межах старостинських округів та міста Валки на території Валківської міської територіальної громади, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення потреби в умовах воєнного стану навчальних закладів Відділу освіти Валківської міської ради, за предметом закупівлі Послуг з вивезенням рідких побутових відходів код ДК 021:2015 90460000-9 «Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків», у обсязі 76 м3 на загальну суму 43 502 грн 96 коп., замовник прийняв рішення про здійснення закупівлі шляхом укладення договору без використання електронної системи закупівель відповідно до пп.5 пункту 13 Особливостей.
Очікувана вартість: 43 502.96 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з вивезенням рідких побутових відходів
Код ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків
Кількість 76 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 63002, Україна, Харківська область, Богодухівський район, до навчальних закладів Відділу освіти Валківської міської ради На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство "Благоустрій" Валківської міської ради
Ціна пропозиції 43 502.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.12.2024 08:46
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c616409cb82f4f878aced730a61c39a2
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-27-000402-a-c1
Постачальник: Комунальне підприємство "Благоустрій" Валківської міської ради
Номер договору: 337
Сума договору: 43 502.96 UAH з ПДВ
Сума договору: 36 252.47 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.12.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання: 26.12.2024 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
Обгрунтування
Рішення
p7s
sign.p7s