• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

536 346.04 UAH з ПДВ
Номер: c996f192fc204f9385093b02bdc83a98
Внутрішній номер закупівлі: 23869953
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-26-000493-a   
Замовник: Відділ культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лохвицької міської ради
Контактна особа: Надія Лісткова +380668946871 tender_culture2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-12-03-014921-a
Очікувана вартість: 536 346.04 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 32.4 тисяча кубічних метрів
Період постачання 01.01.2025 - 30.04.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 536 346.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.12.2024 08:43
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 06f7d1fe76624dde877a96cbf2ada2ed
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-26-000493-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 15-8029/24-БО-Т
Сума договору: 536 304.27 UAH з ПДВ
Сума договору: 446 920.22 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2025 00:00 - 30.04.2025 00:00
Дата підписання: 25.12.2024 08:29
Статус:
Підписаний
pdf
15_Dog_8029.pdf
pdf
15_Du_1_8029.pdf
p7s
sign.p7s