-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні вироби
Тендер Prozorro UA-2024-12-26-000188-a
Завершена
125 695.00
UAH без ПДВ
Номер:
b2b000681964421b8f848b9a6c7be9cf
Внутрішній номер закупівлі:
23869655
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-26-000188-a
Замовник:
Військова частина А0853
×
-
Код ЄДРПОУ:
07794629
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Місто Бар, Арсенальна, 1
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Верига Володимир Васильович +380434122379 fin_a0853@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
п.п. 4, пункту 13, постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 зі змінами
Очікувана вартість:
125 695.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Круг відрізний по металу Атаман 125мм
Кількість
2830 штука
Період постачання
до 24.12.2024
Круг відрізний по металу Атаман 150мм
Кількість
1718 штука
Період постачання
до 24.12.2024
Круг абразивний заточний 1 - 150х6х32
Кількість
10 штука
Період постачання
до 24.12.2024
Папір наждачний листовий
Кількість
1 штука
Період постачання
до 24.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП «Критюк. Галина Михайлівна»
×
-
Код ЄДРПОУ:
2406205161
-
Контактна особа:
Критюк Галина Михайлівна 0671918365
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Монастирська 28
Ціна пропозиції
125 695.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.12.2024 07:43
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
034caf655269457da697d47e7810e026
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-26-000188-a-c1
Постачальник:
ФОП «Критюк. Галина Михайлівна»
×
-
Код ЄДРПОУ:
2406205161
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Монастирська 28
Номер договору:
186
Сума договору:
125 695.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Круг відрізний по металу Атаман 125мм: 22.00000 UAH без ПДВ
Круг відрізний по металу Атаман 150мм: 35.00000 UAH без ПДВ
Круг абразивний заточний 1 - 150х6х32: 330.00000 UAH без ПДВ
Папір наждачний листовий: 5.00000 UAH без ПДВ
Круг відрізний по металу Атаман 150мм: 35.00000 UAH без ПДВ
Круг абразивний заточний 1 - 150х6х32: 330.00000 UAH без ПДВ
Папір наждачний листовий: 5.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.12.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
13.12.2024 00:00
Статус:
Підписаний