• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Інформаційна продукція для облаштування фотозони для проведення Форуму розвитку Національного центру «Мала академія наук України». Стратегія 2025-2029 рр.

Завершена

17 100.00 UAH без ПДВ
Номер: 5ba4573f3f234c4a9ee92d84b4d86d18
Внутрішній номер закупівлі: 23868563
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-25-014138-a   
Замовник: Національний центр "Мала академія наук України"
Контактна особа: Старшинова Наталія Володимирівна 0990188242 natast006@gmail.com http://man.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Станом на 25 грудня 2024 року у Замовника Національний центр «Мала академія наук України» (далі — НЦ «MAHУ») виникла необхідність в закупівлі товарів на 2024 рік для проведення заходу «Форум розвитку Національного центру «Мала академія наук України». Стратегія 2025-2029 рр.» на підставі Наказу Міністерства освіти i науки України «Про внесення змін до Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти» № 1776 від 23.12.2024 року
Очікувана вартість: 17 100.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака: Українська Визвольна Війна

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конструкція для банеру
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 1 штука
Період постачання до 25.12.2024
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Мативощук Денис Вікторович
Ціна пропозиції 17 100.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.12.2024 20:12
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e7ee116d3d2b4b0cbd9a292d431cece7
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-25-014138-a-a1
Постачальник: ФОП Мативощук Денис Вікторович
Номер договору: 24812
Сума договору: 17 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 25.12.2024 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Наказ МОН 1776 (3).pdf
pdf
Протокол_обгрунт.pdf
pdf
Мативощук 35100.pdf