-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)
Тендер Prozorro UA-2024-12-25-013284-a
Торги не відбулися
562 832.26
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 628.32 UAH
мін. крок: 1% або 5 628.32 UAH
Номер:
30f05c268940498b979d670bdd932410
Внутрішній номер закупівлі:
23867710
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-25-013284-a
Замовник:
Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22581256
-
Адреса:
35740, Україна, Рівненська область, смт Мізоч, вул. Хмельницького Б, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Віталіївна Ткачук +380365240130 mizoch_internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
562 832.26 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.12.2024 17:54 - 30.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.12.2024 17:54 - 02.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴562 832.26 Газове паливо