-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ (п.п. 6 п. 13 Особливостей)
Тендер Prozorro UA-2024-12-25-010130-a
Завершена
1 928 147.45
UAH з ПДВ
Номер:
5d40884fc2ce4cd3b41e5ddbb1d326c1
Внутрішній номер закупівлі:
23864576
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-25-010130-a
Замовник:
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Мачухівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41950410
-
Адреса:
38754, Україна, Полтавська область, Полтавський район, село Мачухи, вул. Історична, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Кривошей +380661342256 gumtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-12-09-013088-a
Очікувана вартість:
1 928 147.45 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ (п.п. 6 п. 13 Особливостей)
Кількість
116.477 тисяча кубічних метрів
Період постачання
01.01.2025 - 30.04.2025
Місце постачання
38754, Україна, Полтавська область, Полтавський район, с. Мачухи,, вул.Історична, 1, та за адресами закладів підпорядкованих Замовнику
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
+380442222446
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Ціна пропозиції
1 928 147.45 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.12.2024 15:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ad3d20924e4d4fd8aa2054feb6b5bc6d
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-25-010130-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Номер договору:
15-8265/24-БО-Т
Сума договору:
1 696 784.49 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 413 987.08 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2025 00:00 - 30.04.2025 00:00
Дата підписання:
23.12.2024 14:38
Статус:
Виконаний