-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Діагностування та технічне обстеження вогнегасника ВП-9 Діагностування та технічне обстеження вогнегасника ВП-5 Діагностування та технічне обстеження вогнегасника ВВК-3,5 (ОУ-5) Діагностування та технічне обстеження вогнегасника ВВК-5 (ОУ-7) Діагностування та технічне обстеження вогнегасника ВП-6 Діагностування та технічне обстеження вогнегасника ВП-9 Діагностування та технічне обстеження вогнегасника ВВК-1,4 (ОУ-2) Діагностування та утилізація Заміна шланга до ВВК-5 (ОУ-7) Заміна ЗПП (головка) Ремонт ЗПП (головки) Заміна вуглекислоти
Тендер Prozorro UA-2024-12-25-009438-a
Завершена
12 345.00
UAH з ПДВ
Номер:
61301a6f513742e1abe135646ae41989
Внутрішній номер закупівлі:
23863889
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-25-009438-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20098076
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Трибіда +380673027256 tet-tribida@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
на підставі підпункту 5 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі-Особливості)- Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Очікувана вартість:
12 345.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Діагностування та технічне обстеження вогнегасника ВП-9
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Діагностування та технічне обстеження вогнегасника ВП-5
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Діагностування та технічне обстеження вогнегасника ВВК-3,5 (ОУ-5)
Кількість
56 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Діагностування та технічне обстеження вогнегасника ВВК-5 (ОУ-7)
Кількість
7 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Діагностування та технічне обстеження вогнегасника ВП-6
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Діагностування та технічне обстеження вогнегасника ВВК-1,4 (ОУ-2)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Діагностування та утилізація
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Заміна шланга до ВВК-5 (ОУ-7)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Заміна ЗПП (головка)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Ремонт ЗПП (головки)
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Заміна вуглекислоти
Кількість
14 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЯРМУК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41771662
-
Контактна особа:
+380975767040
-
Адреса:
21037, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н місто Вінниця вул.Вишнева будинок 4
Ціна пропозиції
12 345.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.12.2024 14:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7b0d32dd02a8480093e858c264befbb9
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-25-009438-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЯРМУК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41771662
-
Адреса:
21037, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н місто Вінниця вул.Вишнева будинок 4
Номер договору:
24-171
Сума договору:
12 345.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
10 287.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
24.12.2024 14:33
Статус:
Виконаний