• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Послуги з оцінки майна філій ПрАТ "Укргідроенерго")

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.

Завершена

197 446.67 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 900.00 UAH
Номер: 593a625fdb42447db450b6eb3e1c6dc4
Внутрішній номер закупівлі: 23849754
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-24-015647-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Оксана ЯРМАК 380459658639 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 197 446.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.12.2024 15:30 - 29.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 24.12.2024 15:30 - 01.01.2025 09:00
Аукціон: 02.01.2025 11:25 - 02.01.2025 11:48
Період кваліфікації: 02.01.2025 11:48 - 08.01.2025 10:59
Період завантаження договору: 14.01.2025 00:00 - 24.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴197 446.67 ДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Послуги з оцінки майна філій ПрАТ "Укргідроенерго")