-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова паливні, згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 03410000 - 7 "Деревина"
Тендер Prozorro UA-2024-12-24-013232-a
Завершена
199 980.00
UAH з ПДВ
Номер:
ceade30bc0354a3194e9e97c60da66df
Внутрішній номер закупівлі:
23847138
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-24-013232-a
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729209
-
Адреса:
17000, Україна, Чернігівська область, Козелець, сімї Розумовських, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максимець Антоніна Миколаївна +380464621483 techvet2@gmail.com http://www.techvet.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
199 980.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні
Кількість
101 метр кубічний
Період постачання
24.12.2024 - 31.12.2024
Місце постачання
17000, Україна, Чернігівська область, смт.Козелець, вул. Сім'ї Розумовських, 41
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Веселі бобри"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35550269
-
Контактна особа:
Берін Вячеслав Станіславович 0675799116
-
Адреса:
17000, Україна, Чернігівська область, смт.Козелець, Промислова, 11
Ціна пропозиції
199 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2024 14:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cb3af25bc68b4c5eb493cc75c522d9f1
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-24-013232-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Веселі бобри"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35550269
-
Адреса:
17000, Україна, Чернігівська область, смт.Козелець, Промислова, 11
Номер договору:
80
Сума договору:
199 980.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
166 650.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Дрова паливні: 1 980.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.12.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
24.12.2024 00:00
Статус:
Підписаний