-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-24-012231-a
Завершена
1 044 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 220.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 220.00 UAH
Номер:
cbf874f1e9504a229caf3e007fef6509
Внутрішній номер закупівлі:
23846282
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-24-012231-a
Замовник:
НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26404203
-
Адреса:
70433, Україна, Запорізька область, с. Новоолександрівка, Запорізький район, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Довга +380612879183 novole2016@gmail.com https://novole-school.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 044 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.12.2024 13:56 - 30.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.12.2024 13:56 - 02.01.2025 13:51
Період кваліфікації:
02.01.2025 13:51 - 03.01.2025 14:51
Період завантаження договору:
09.01.2025 00:00 - 19.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 044 000.00 Електрична енергія