-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліуретанові самоклеючі плити та гумові сиуги
Тендер Prozorro UA-2024-12-24-008611-a
Завершена
271 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
363f21e250ec489ba8c0c020077fa9d1
Внутрішній номер закупівлі:
23842775
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-24-008611-a
Замовник:
ГУПФУ в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20551088
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Семанишин Валерій Степанович +380506719364 gu@if.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:
відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Головним управлінням 04 грудня 2024 року в електронній системі закупівель були оголошені відкриті торги (з особливостями) за предметом закупівлі Поліуританові плити і гумові смуги ДК 021:2015 44170000-2 “Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами”.
Кінцевим строком подання пропозицій було 09.00 год 12 грудня 2024 року. Електронною системою закупівель 12 грудня 2024 року розкрито тендерні пропозиції і відмінено відкриті торги щодо закупівлі Поліуританових плит і гумових смуг ДК 021:2015 44170000-2 “Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами” (ID закупівлі UA-2024-12-04-015221-а) через відсутність пропозицій від учасників процедури закупівлі.
На підставі вищевикладеного, керуючись пп. 6 п.13 Особливостей для закупівлі Поліуританових плит і гумових смуг ДК 021:2015 44170000-2 “Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами” слід укласти прямий договір з ТОВ «Захід Імпекс Груп» за предметом закупівлі Поліуританові плити і гумові смуги ДК 021:2015 44170000-2 “Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами”.
Очікувана вартість:
271 800.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Плитка попереджувальна
Кількість
760 штука
Період постачання
24.12.2024 - 25.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Плитка направляюча
Кількість
140 штука
Період постачання
24.12.2024 - 25.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Смуга попереджувальна
Кількість
120 штука
Період постачання
24.12.2024 - 25.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Захід Імпекс Груп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36873916
-
Контактна особа:
Папарига Павло Павлович 0678464050 2958261@gmail.com
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, м.Львів, вул. Городоцька, 357
Ціна пропозиції
271 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2024 12:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c700a0bdbc6f47f0ad18fe06c2202b80
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-24-008611-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Захід Імпекс Груп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36873916
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, м.Львів, вул. Городоцька, 357
Номер договору:
318
Сума договору:
271 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
226 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Плитка попереджувальна: 250.00000 UAH без ПДВ
Плитка направляюча: 250.00000 UAH без ПДВ
Смуга попереджувальна: 390.00000 UAH без ПДВ
Плитка направляюча: 250.00000 UAH без ПДВ
Смуга попереджувальна: 390.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.12.2024 03:00 - 31.12.2024 03:00
Дата підписання:
24.12.2024 00:00
Статус:
Виконаний