-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Позачергова технічна перевірка правильності роботи засобу обліку (перевірка схеми вмикання)
Тендер Prozorro UA-2024-12-24-002603-a
Завершена
2 396.58
UAH з ПДВ
Номер:
c061d72fd9514e45a8207a3748bee871
Внутрішній номер закупівлі:
23836667
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-24-002603-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20098076
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Трибіда +380673027256 tet-tribida@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Законом встановлено, що закупівля здійснюється відповідно до річного плану, у разі: 1) виникнення нової чи додаткової потреби у товарах, роботах чи послугах, яку замовник не міг передбачити; 2) виділення додаткових коштів; 3) перерозподілу коштів, зекономлених внаслідок проведення процедур закупівель; 4) перерозподілу коштів зекономлених у разі зміни ціни договору про закупівлю в бік зменшення; 5) перерозподілу коштів, які було заплановано на закупівлю іншого(их) предмету(ів) закупівлі або фінансування інших видатків; 6) відміни закупівлі або визнання її такою, що не відбулась/неукладення договору про закупівлю за результатами проведення закупівлі та необхідності здійснення нової закупівлі; 7) розірвання договору про закупівлю та необхідності здійснення нової закупівлі; 8) інших подібних випадках, тому замовник може вносити відповідні зміни до річного плану закупівель, шляхом створення нових та/або редагування/видалення існуючих рядків річного плану з інформацією про закупівлі.
Ураховуючи лист Мінекономіки щодо планування закупівель № 3304-04/54160-06 від 03.09.2020 (далі — Лист Мінекономіки) ураховуючи поняття «предмет закупівлі», такий предмет закупівлі (у новоствореному чи відредагованому рядку річного плану) у вищевказаних випадках вважатиметься новим предметом договору і новим предметом закупівель. Тому вид закупівлі для такого предмету закупівлі повинен визначатись замовником з урахуванням вартісних меж визначених Законом та з урахуванням категорії замовника. При цьому зважаючи на те, що планування здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі, очікувана вартість такого предмету закупівлі зазначається 6 замовником саме на момент внесення змін до річного плану, без урахування обсягів закупівель за аналогічним предметом закупівлі, які вже були здійснені у поточному році чи проводяться під час внесення змін в річний план та з дотриманням положень частини десятої статті 3 Закону.
Пунктом 11 Особливостей, передбачено: Для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких є меншою, ніж 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких є меншою, ніж 200 тис. гривень, робіт, вартість яких є меншою, ніж 1,5 млн. гривень, замовники можуть використовувати електронну систему закупівель відповідно до умов, визначених адміністратором електронної системи закупівель, у тому числі електронний каталог для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково дотримується принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом, вносить інформацію про таку закупівлю до річного плану та оприлюднює відповідно до пункту 3-8 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.
Пунктом 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли (підпункт 5) - коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Враховуючи, лічильники опломбовані АТ «Вінницяобленерго», дані послуги може надати лише АТ «Вінницяобленерго», а відтак в даний час у Замовника виникла потреба у даній закупівлі.
Очікувана вартість:
2 396.58 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Позачергова технічна перевірка правильності роботи засобу обліку (перевірка схеми вмикання)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СТРУКТУРНА ОДИНИЦЯ "ВІННИЦЬКІ МІСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25509880
-
Контактна особа:
+380432659559
-
Адреса:
21008, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА будинок 174
Ціна пропозиції
2 396.58 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2024 09:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
efd9b59f47eb45a28ae45e3d06d53242
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-24-002603-a-c1
Постачальник:
СТРУКТУРНА ОДИНИЦЯ "ВІННИЦЬКІ МІСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25509880
-
Адреса:
21008, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА будинок 174
Номер договору:
300382537
Сума договору:
2 396.58 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 997.15 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
24.12.2024 09:49
Статус:
Виконаний