-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Теплова енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-23-017476-a
Завершена
34 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ad938f5348524e088905da24de531551
Внутрішній номер закупівлі:
23828202
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-23-017476-a
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ТЕХНОЛОГО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00419680
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВА МУДРОГО, будинок 21/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яременко Яна Анатоліївна 380672981765 sonya130711@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Згідно з п. 2 «Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій», затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 28.11.2012 № 874-р «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій», до Зведеного переліку включаються суб'єкти господарювання (юридичні особи), які виробляють (реалізують) товари на ринках, що перебувають у стані природної монополії та включені до реєстрів суб’єктів природних монополій у відповідних сферах органами, що здійснюють державне регулювання у сфері природних монополій.
Зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Комітетом в електронному вигляді та розміщується на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України.
Відповідно до Зведеного переліку суб’єктів природних монополій, розміщеному на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України, станом на 30.11.2024 року Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» код ЄДРПОУ 04654336 (порядковий номер 287) займає монопольне становище на ринку в територіальних межах Київської області, в т.ч. в м. Біла Церква Київської області.
Таким чином, у Замовника наявні підстави для закупівлі теплової енергії (код за ДК 021:2015 – 09320000-8: Пара, гаряча вода та пов’язана продукція) у Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» код ЄДРПОУ 04654336 шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу
Очікувана вартість:
34 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Теплова енергія
Кількість
21.92 гігакалорія
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВА МУДРОГО, будинок 32
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04654336
-
Контактна особа:
Отвіновський Станіслав Анатолійович 380456384899 bctm@magnus.kiev.ua
-
Адреса:
09109, Україна, Київська область, Біла Церква, Мережна,3
Ціна пропозиції
34 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.12.2024 16:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f460e1a8ce96461ebebc5b3484644cbe
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-23-017476-a-c1
Постачальник:
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04654336
-
Адреса:
09109, Україна, Київська область, Біла Церква, Мережна,3
Номер договору:
129
Сума договору:
34 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
28 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
20.12.2024 00:00
Статус:
Виконаний