-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторний скляний посуд
Тендер Prozorro UA-2024-12-23-016171-a
Завершена
16 402.71
UAH без ПДВ
Номер:
9ec1208e25d540cc9a619b3d8e30abbd
Внутрішній номер закупівлі:
23827107
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-23-016171-a
Замовник:
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04389466
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н місто Вишгород, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 10-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Архипченко +380445792122 mozmdv.procurement@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено конкурентні торги через неподання жодної пропозиції в закупівлі UA-2024-12-03-018668-a
Очікувана вартість:
16 402.71 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лійка В-100-150 ТС ГОСТ 25336-82
Кількість
10 штука
Період постачання
до 20.12.2024
Мірна колба - трапецієподібна - прозора - клас А - "Сертифікована відповідність" - синя шкала - 1 мл - NS 7/16 ISOLAB 013.13.001
Кількість
20 штука
Період постачання
до 20.12.2024
Піпетка Пастера скляна - 225 мм ISOLAB 084.01.002
Кількість
1 паковання
Період постачання
до 20.12.2024
Груша для скляної Піпетки Пастера ISOLAB 084.03.001
Кількість
20 штука
Період постачання
до 20.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП КУЛЕШОВ ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2345019152
-
Контактна особа:
+380636782677
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, місто Вінниця(з), вулиця Нечуй-Левицького будинок 2а квартира 19
Ціна пропозиції
16 402.71 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.12.2024 15:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
029070c0462542c7aa913d6c023a6e84
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-23-016171-a-c1
Постачальник:
ФОП КУЛЕШОВ ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2345019152
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, місто Вінниця(з), вулиця Нечуй-Левицького будинок 2а квартира 19
Номер договору:
168/215
Сума договору:
16 402.71 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
20.12.2024 15:39
Статус:
Виконаний