-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Послуги доступу до мережі Інтернет об’єктів оперативного управління гуманітарного відділу
Тендер Prozorro UA-2024-12-23-003241-a
Завершена
264 440.00
UAH з ПДВ
Номер:
9f18d03461024907be6a20c6060c0f0a
Внутрішній номер закупівлі:
23814174
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-23-003241-a
Замовник:
Гуманітарний відділ Рожищенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44050616
-
Адреса:
45101, Україна, Волинська область, місто Рожище, вул. Грушевського, буд. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Покидько +380680106695 rogosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
264 440.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.12.2024 10:28 - 28.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2024 10:28 - 31.12.2024 08:00
Період кваліфікації:
31.12.2024 08:00 - 31.12.2024 12:38
Період завантаження договору:
06.01.2025 00:00 - 16.01.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴195 800.00 Послуги доступу до мережі Інтернет по об’єктах оперативного управління, що знаходяться у м. Рожище, смт. Дубище, с. Носачевичі, с. Рудня, с. Козин, с. Рудка-Козинська, с. Топільне, с. Літогоща, с. Мильськ, с. Переспа.
- Лот №2 ₴68 640.00 Послуги доступу до мережі Інтернет по об’єктах оперативного управління, що знаходяться у с. Сокіл, с. Навіз, с. Духче, с. Пожарки, с. Крижівка, с. Луків.