-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поставка обладнання та надання послуг з монтажних та пусконалагоджувальних робіт систем протипожежного захисту (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2024-07-24-3056832) (Звіт про укладення договору)
Тендер Prozorro UA-2024-12-21-001917-a
Завершена
5 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
13bff145e6ea47fcbf98748a3adb2bac
Внутрішній номер закупівлі:
23808537
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-21-001917-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПРИВАТБАНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14360570
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 1Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коваленко Галина Михайлівна 380971216748 GALINA.EFIMENKO@PRIVATBANK.UA https://privatbank.ua/ru
Класифікатор ДК 021:2015:
50800000-3 Послуги з різних видів ремонту і технічного обслуговуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
5 000 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поставка обладнання та надання послуг з монтажних та пусконалагоджувальних робіт систем протипожежного захисту
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 19.12.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "КОМСЕРВІС-БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35900097
-
Контактна особа:
Цимбаленко Інна Сергіївна 380508362746 tender2@comservice.ua http://www.comservice.net.ua
-
Адреса:
04211, Україна, Київська область, Київ, пр-т Володимира Івасюка, буд. 6, к. 1
Ціна пропозиції
5 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.12.2024 17:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e764878c98464c3b83d8b6e25b8abd0a
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-21-001917-a-c1
Постачальник:
ПП "КОМСЕРВІС-БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35900097
-
Адреса:
04211, Україна, Київська область, Київ, пр-т Володимира Івасюка, буд. 6, к. 1
Номер договору:
Т-09110024
Сума договору:
5 000 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 166 666.67 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Поставка обладнання та надання послуг з монтажних та пусконалагоджувальних робіт систем протипожежного захисту: 5 000 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.12.2024 00:00 - 19.12.2025 00:00
Дата підписання:
20.12.2024 00:00
Статус:
Підписаний