-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
зарядна портативна електростанція Ecoflow Delta 2
Тендер Prozorro UA-2024-12-21-000168-a
Завершена
148 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
21fae931e45643908ec54c097592b874
Внутрішній номер закупівлі:
23806841
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-21-000168-a
Замовник:
Іллінівська сільська рада Краматорського району Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41073075
-
Адреса:
85143, Україна, Донецька область, село Іллінівка, Краматорський район, вул. Адміністративна, буд. 42/3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алексєєв Микита Миколайович 380954390573 alekseev.nikita.nikolaevich@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю
Обґрунтування умови застосування:
Згідно Закону України «Про правовий режим воєнного стану» (із змінами), відповідно абзацу третього пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю.
Іллінівська сільська територіальна громада визнана такою, що розташована в районі проведення активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси згідно наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22 грудня 2022 року № 309 «Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» (зі змінами).
Очікувана вартість:
148 200.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
зарядна портативна електростанція Ecoflow Delta 2
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОБОТІКС ДІСТРІБЬЮШН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44961755
-
Контактна особа:
Микола ГУСЕВ 111111111111 1@gmail.com
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, вул. Саксаганського, будинок 117, квартира 11
Ціна пропозиції
148 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.12.2024 08:12
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7aa87dc435aa4c37b567c1805769d001
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-21-000168-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОБОТІКС ДІСТРІБЬЮШН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44961755
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, вул. Саксаганського, будинок 117, квартира 11
Номер договору:
033072
Сума договору:
148 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
123 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.12.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
19.12.2024 00:00
Статус:
Підписаний