-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок живлення, мишка бездротова, мереживний фільтр
Тендер Prozorro UA-2024-12-20-012911-a
Завершена
6 762.50
UAH з ПДВ
Номер:
5d58acc4ba264da2862077bb871a59bf
Внутрішній номер закупівлі:
23795955
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-20-012911-a
Замовник:
Комунальний заклад "Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Обрій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34625673
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Владислава Городецького, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кухар Олена Олександрівна +380432509145 obriy_real@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
6 762.50 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Блок живлення, мишка бездротова, мереживний фільтр
Кількість
3 штука
Період постачання
20.12.2024 - 31.12.2024
Місце постачання
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Владислав Городецького, 10
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Щерба Богдан Ігоровича
×
-
Код ЄДРПОУ:
3152208157
-
Контактна особа:
Щерба Богдан Ігорович 0937314642
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Київська,168А, кв. 128
Ціна пропозиції
6 762.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.12.2024 14:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3702cd36ec2946b78fc1ef87de6260ff
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-20-012911-a-a1
Постачальник:
ФОП Щерба Богдан Ігоровича
×
-
Код ЄДРПОУ:
3152208157
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Київська,168А, кв. 128
Номер договору:
20/12-24
Сума договору:
6 762.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.12.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
20.12.2024 00:00
Статус:
Виконаний