• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Реконструкція насосної станції КНС №6 по вул. Копиленка,6 в м.Красноград Харківської області

Завершена

3 628 914.00 UAH з ПДВ
Номер: 2255464274d9409ead5231e9eb81b103
Внутрішній номер закупівлі: 2377887
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-03-000523-a   
Замовник: Красноградське комунальне підприємство "Водоканал"
Контактна особа: Агаєв Руслан Сакітович +380574471292 sakitovi4@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 9 липня 2018 року оголошено відкриті торги, ідентифікатор закупівлі UA-2018-07-09-000708-c на закупівлю роботи по об’єкту «Реконструкція насосної станції КНС №6 по вул.Копиленка, 6 в м. Красноград Харківської області» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (45454000-4 Реконструкція). 25 липня 2018 року електронним майданчиком оприлюднено звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2018-07-27-000087-c. 25 липня 2018 року торги відмінено через подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій. 27 липня 2018 року оголошено відкриті торги, ідентифікатор закупівлі UA-2018-07-27-000087-c на закупівлю роботи по об’єкту «Реконструкція насосної станції КНС №6 по вул.Копиленка, 6 в м. Красноград Харківської області» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (45454000-4 Реконструкція). 12 серпня 2018 року електронним майданчиком оприлюднено звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2018-07-27-000087-c. 12 серпня 2018 року торги відмінено через подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій. Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі роботи по об’єкту «Реконструкція насосної станції КНС №6 по вул.Копиленка, 6 в м. Красноград Харківської області» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (45454000-4 Реконструкція) через відсутність, достатньої кількості учасників, тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VII від 25.12.2015 року.
Очікувана вартість: 3 628 914.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція насосної станції КНС №6 по вул. Копиленка,6 в м.Красноград Харківської області
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 20.12.2018
Місце постачання 63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вул.Копиленка,6 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАН"

Оскарження: 03.09.2018 12:07 - 14.09.2018 00:00
Ціна пропозиції 3 628 914.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2018 12:12
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 434bc1630bbe4ec3a00854aa9e0a17b1
Ідентифікатор договору: UA-2018-09-03-000523-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАН"
Номер договору: 62/1
Сума договору: 3 628 914.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.09.2018 00:00 - 20.12.2018 23:59
Дата підписання: 18.09.2018 00:00
Статус:
Підписаний
Договір №62/1
p7s
sign.p7s