• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

1 655 389.00 UAH з ПДВ
Номер: 35d40e31f3ef4d609e09d5b35fb06379
Внутрішній номер закупівлі: 23771657
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-19-013545-a   
Замовник: Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
Контактна особа: Безвезюк Сергій Геннадійович +380986605783 bezvezuksergej@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-12-05-018148-a
Очікувана вартість: 1 655 389.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ для закладів освіти
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 100000 метр кубічний
Період постачання 01.01.2025 - 15.04.2025
Місце постачання 67300, Україна, Одеська область, м.Березівка, вул.М.Грушевського,5а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
Ціна пропозиції 1 655 389.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.12.2024 14:41
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 74dc2ab0fe7f4f6897cca2d039ca71b8
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-19-013545-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
Номер договору: 14-8053/24-БО-Т
Сума договору: 1 655 389.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 379 490.83 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Природний газ для закладів освіти: 16.55000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2025 00:00 - 15.04.2025 23:59
Дата підписання: 19.12.2024 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
14_Dog_8053.pdf