-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Будівництво сучасного центру надання адміністративних послуг в с.Тур'ї Ремети Перечинського району"
Тендер Prozorro UA-2018-08-31-000308-a
Торги не відбулися
5 195 234.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 103 904.68 UAH
мін. крок: 2% або 103 904.68 UAH
Номер:
6ae8622b437b4da28a6a5fcb05f4dbd0
Внутрішній номер закупівлі:
2376693
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-31-000308-a
Замовник:
Тур'я-Реметівська сільська рада Перечинського району Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351280
-
Адреса:
89221, Україна, Закарпатська область, Перечинський р-н, с. Тур'ї Ремети, Вул. Тканка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайло Біган +380507873444 silrada.t_remety@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 195 234.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
103 904.68 UAH
Період уточнення:
31.08.2018 10:41 - 07.09.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2018 10:41 - 17.09.2018 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Будівництво сучасного центру надання адміністративних послуг в с.Тур'ї Ремети Перечинського району"
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 25.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП "Беркут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22103120
-
Контактна особа:
Галина Липчий +380673456162 pp.berkyt@meta.ua
-
Адреса:
90130, Україна, Закарпатська область, Іршавський район, село Ільниця, вул. 40-Р ПЕРЕМОГИ , будинок 138
Початкова пропозиція
4 411 751.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 411 751.00 UAH з ПДВ
Документи
31
Скарги
0