-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Мікроавтобус для перевезення 20 і більше осіб MERCEDES Sprinter або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2018-09-05-000225-c
Завершена
1 150 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
10fdfa9c02b248a98efe0e2df9f3611a
Внутрішній номер закупівлі:
2376502
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-05-000225-c
Замовник:
Комунальне автотранспортне підприємство Сумської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05399679
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, місто Суми, вул. Лебединська, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Блинник Володимир Миколайович +380542628846 katpsumysor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля проведена попередньо двічі невдало
Очікувана вартість:
1 150 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мікроавтобус для перевезення 20 і більше осіб MERCEDES Sprinter або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПОДІЛЬСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"
Оскарження: 05.09.2018 12:02 - 16.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39834178
-
Контактна особа:
Барабаш Віктор Олексійович 0673822645 demsvt2@gmail.com
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, провулок Першотравневий, буд. 10
Оскарження: 05.09.2018 12:02 - 16.09.2018 00:00
Ціна пропозиції
1 150 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.09.2018 13:57
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
5e68fcfa80434a9a8cdbd63240b72949
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-05-000225-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ПОДІЛЬСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39834178
-
Контактна особа:
Барабаш Віктор Олексійович 0673822645 demsvt2@gmail.com
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, провулок Першотравневий, буд. 10
Номер договору:
05/09
Сума договору:
1 150 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.09.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
17.09.2018 00:00
Статус:
Підписаний