-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поставка серверного обладнання для проведення екзаменування на базі ННІ Філології
Тендер Prozorro UA-2024-12-19-006307-a
Завершена
71 409.00
UAH без ПДВ
Номер:
ebc5d5f5b8114dc5aec8627c12e0761c
Внутрішній номер закупівлі:
23764404
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-19-006307-a
Замовник:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роксолана Жолобчук +380442393235 viddil_dogovoriv@ukr.net https://knu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-11-28-008154-a
Очікувана вартість:
71 409.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервер для розміщення відеозапису Hewlett Packard НРЕ ProLiant MicroServer Gen 10 Plus v2 (Xeon E-2314 2,8 ГГц / 4 ядра / ОЗУ 16 ГБ 3200 МГц / DDR4 / Об'єм накопич 1 ТБ / 1 х PCIe х 4 / 180 Вт
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Накопичувач SSD 2ТВ Patriot Р220 2.5” SATAIII TLC
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАТЕЙЧУК ЮЛІЯ ВАЛЕРІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3254700463
-
Адреса:
08205, Україна, Київська область, Бучанський р-н місто Ірпінь вулиця Університетська будинок 2ф корпус 4 квартира 105
Ціна пропозиції
71 409.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.12.2024 11:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a36c7bdbba9e4d53a37a0a496054a82b
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-19-006307-a-c1
Постачальник:
МАТЕЙЧУК ЮЛІЯ ВАЛЕРІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3254700463
-
Адреса:
08205, Україна, Київська область, Бучанський р-н місто Ірпінь вулиця Університетська будинок 2ф корпус 4 квартира 105
Номер договору:
П 16/12-02
Сума договору:
71 409.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Сервер для розміщення відеозапису Hewlett Packard НРЕ ProLiant MicroServer Gen 10 Plus v2 (Xeon E-2314 2,8 ГГц / 4 ядра / ОЗУ 16 ГБ 3200 МГц / DDR4 / Об'єм накопич 1 ТБ / 1 х PCIe х 4 / 180 Вт: 66 800.00000 UAH без ПДВ
Накопичувач SSD 2ТВ Patriot Р220 2.5” SATAIII TLC: 4 609.00000 UAH без ПДВ
Накопичувач SSD 2ТВ Patriot Р220 2.5” SATAIII TLC: 4 609.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
17.12.2024 10:20
Статус:
Виконаний